תהיו בריאים:

3 הטעויות שמפריעות לכם
לעבור לקופת חולים טובה יותר

המעבר בין קופות החולים הפך לעניין קל ופשוט ממש כמו ההתניידות בין חברה סלולארית אחת לשנייה, אך כדי לעבור בהצלחה לקופת החולים הטובה ביותר עבורכם - חשוב שתכירו את 3 הטעויות שמפריעות לכם להתקדם

היום כשהמעבר בין קופות החולים מתבצע בקליק תוך מספר דקות, אין כל סיבה להמשיך להתפשר על פחות מאיכות הבריאות הטובה ביותר. לבחירה הנכונה בקופת החולים יש השפעה מכרעת על איכות החיים של כל אחד מאיתנו: בזמן אמת, כאשר יש צורך בביקור דחוף, בבדיקה חשובה, בחוות דעת רפואית, או בהליך רפואי מורכב - המענה האיכותי שתעניק קופת החולים יכול במקרים רבים להאריך ואפילו להציל את חיי המבוטחים.

עשרות אלפי ישראלים ניצלו בשנה האחרונה את ההזדמנות לעבור לקופת חולים טובה יותר ולהעניק לעצמם ולבני משפחתם את הביטחון הרפואי שבאמת מגיע להם. המעבר בין קופות החולים הפך לעניין קל ופשוט ממש כמו ההתניידות בין חברה סלולארית אחת לשנייה - הוותק שלכם בקופה נשמר, התיק הרפואי עובר יחד איתכם וגם הביטוחים המשלימים שלכם ממשיכים בקופה החדשה, אך כדי לעבור בהצלחה לקופת החולים הטובה ביותר עבורכם, חשוב שתכירו את 3 הטעויות שמפריעות לכם להתקדם:

מי מטפל בך? - לא בכל קופות החולים הרופאים הם מנהלי מחלקות בבתי החולים בארץ ומומחים מבוקשים. חשוב שתבחרו אך ורק בקופת חולים שהרוב המוחלט של הרופאים שלה הם מומחים. כך מובטח לכם שבכל ביקור אצל הרופא תיהנו מהידע והניסיון המובילים בישראל. הרופאים המומחים בקופת החולים שלכם יחסכו לכם גם התרוצצויות מיותרות ויקרות להתייעצויות נוספות. כשאתם יכולים לקבל היום רופאים מומחים כסטנדרט - אל תסתפקו בפחות.

לא מחכים יותר - אם קופת החולים שלכם הרגילה אתכם לבירוקרטיה מיותרת והמתנה ממושכת לתורים ובדיקות, אל תסכימו לחכות יותר. מגיעה לכם קופת חולים שהזמן שלכם יקר לה. קופה שתוכלו לגשת בה לבדיקת דם רק עם הפניית רופא, בלי להתעסק עם קביעת תור מיותרת. קופה שתאפשר לכם לגשת למרכזים הרפואיים שלה בכל עיר שתגיעו אליה מצפון ועד דרום, ללא צורך לבקש אישור מקדים ממרפאת האם.

אל תתפשרו על קופה שלא מאפשרת לכם לקבוע תור לרופא המשפחה כבר באותו היום - מגיעה לכם זמינות גבוהה.

בחרו בקופת חולים שחוסכת לכם זמן יקר ומאפשרת לכם גם ליהנות ממגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים ואפליקציות חדשניות.

בטוחים ומבוטחים - אל תסתפקו בביטוח משלים חלקי וצולע. בחרו אך ורק בקופת חולים מובילה שתציע לכם את הביטוח המשלים המקיף ביותר: טיפולי שיניים, אופטיקה, אימוני כושר רפואה משלימה ועוד ועוד. הכל בהנחות משמעותיות של עשרות אחוזים ששווים לכם אלפי שקלים. קופת החולים הנכונה עבורכם תעטוף אתכם בשירותים משלימים שבאמת עונים לצרכים שלכם - כדי שתהיו תמיד בטוחים ומבוטחים. מגיע לכם - זה הביטוח המשלים שלכם.

במכבי 93%
מרוצים יותר

כמעט 30,000 מבוטחים חדשים בחרו בשנת 2020 להצטרף לקופת חולים מכבי וכשבודקים מקרוב את הנתונים קל להבין מדוע היא הוכתרה לקופה הצומחת ביותר בישראל. יותר מ-93% מחברי מכבי מרוצים יותר לעומת חברי הקופות האחרות. הם מוצאים במכבי רופאים ש-90% מהם מומחים ומנהלי מחלקות בבתי החולים בישראל.

לקופת חולים מכבי מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים שמאפשרים ליהנות משירותי הרפואה הטובים בישראל, מכל מקום ובכל זמן. רק במכבי אפשר לגשת למוקדי רפואה דחופה, בפריסה ארצית, הפועלים בשעות הערב, בסופ"ש ובערבי חג.

כשמדובר בביטוח משלים מכבי מציעה את "מכבי שלי" - חבילת הביטוח המשלים המקיפה והמשתלמת בישראל שכוללת סתימות, עקירות, טיפולי שורש, משקפיים ועדשות מגע, אימוני כושר, רפואה משלימה ועוד שלא ניתן למצוא באף קופת חולים אחרת.

אם אתם עדיין לא נהנים משירותי הבריאות ברמה הגבוהה בישראל - אל תתפשרו יותר. זה הזמן שלכם לבחור נכון ולעבור למכבי.


תהיו בריאים!