Seo-Doctor_MainPic ייעוץ משפטי באינטרנט
Seo-Doctor_MainPic ייעוץ משפטי באינטרנט
פנייה לייעוץ אישי  7 דברים שחשוב שתיקחי בחשבון בבחירת עורכת דין לגירושין

  החלטת להתגרש? אולי את עדיין מתלבטת? לפעמים רשימה מסודרת שמדגישה את העיקר, עוזרת לנו לעשות סדר בכל ההמלצות והשמות שחברות ובני משפחה שולחים לנו ברגע האמת. מה הם 7 הדברים שחשוב לקחת בחשבון בבחירת עו״ד לגירושין?

  תוכן עניינים

  1# בקיאות

  ברגע שהגעת לעו״ד שמכירה את השטח ובעלת ניסיון וידע, תוכלי להניח בבטחה את כל העניינים האישיים ביותר לטיפולה. איך תדעי? פשוט תשאלי אותה במה היא יודעת לטפל.

  חשוב להכין רשימה של נושאים בנוגע לגירושין שלך ולברר, עו״ד גירושין בקיאה תטפל ללא היסוס ובמומחיות בכל: מחלוקת רכוש, משמורת ילדים, חלוקת זמני שהות, מזונות, סידור הגט, ועד ניסוח הסכם גירושין.

   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   לא פחות חשוב שתהיה לעוה״ד בקיאות גם בתחומי משפט נוספים, כגון חוזים ונדל״ן, וזאת כי הליך גירושין כרוך, לרוב, בחלוקת רכוש ופירוק שיתוף בדירת מגורים.

   2# ניסיון בגישור גירושין

   מה קשור גישור? גישור בגירושין זו נישה מתפתחת שכבר שנים מוכיחה את עצמה כמתאימה לתהליך הרגיש והמשמעותי הזה. במקום להילחם אחד בשני בבית המשפט, תחדדו את המחשבה היצירתית ביחד עם מגשרת ניטראלית, שתעבור איתכם שלב שלב את התהליך ותנסח יחד איתכם את הסכם הגישור לגירושין.

   במידה ותבחרו בעו״ד שהיא גם מגשרת, תעמוד בפניכם האפשרות לבחור באיזו דרך תרצו להגיע לסיום התהליך, אם בגישור והסכם או בבית משפט בהבאת עדים וראיות. בתחילת הדרך, עדיף להשאיר את האפשרות הזו פתוחה

   3# כימיה אישית טובה

   חשוב להגיע לפגישה אישית ולהכיר את עוה״ד. לא כל מי שמתאימה לשכנה או לחברה לעבודה שלך, תתאים לך. כשתכנסי לחדר ותחייכי ותראי את התגובה החמה או החיוך המקסים, תדעי. אם לוקחות כמה דקות, עד שתרגישי בנוח ובחופשיות להתבטא ולקבל את המענה לשאלות ולצרכים שלך, אז תדעי שהשירות יהיה מתאים לך.

   התהליך של פירוק זוגיות ולעיתים גם משפחה, הוא תהליך רגיש שבתוכו תצטרכי לתת אמון בעוה״ד שנותנת לך תחושה שניתן באמת ובתמים לסמוך עליה, שהיא תגיד לך את הערכות המצב, ותיתן לך מידע מלא על זכויותייך, באופן אמפטי ומתחשב.

   4# עלות הטיפול

   כן, לא להזניח את עניין העלויות. שקלי את התקציב שלך ואת העלות מול ערך השירות שתקבלי. בסופו של דבר, מענה משפטי מקצועי ותגובות מהירות כמו בקשות לצווי עיקול או הרחקה, יחד עם אסטרטגיה ששומרת על טובת הילדים ושלמות המשפחה, עולה בהתאם לניסיון ולמומחיות של עוה״ד.

   עם זאת, חשוב שזה יתאים לתקציב שלך, כדי ללכת בבטחה בדרך שתיתן לך את התועלת המשפטית ויחד עם זאת לא תציב בפנייך אתגר כלכלי גדול מידי.

   עו"ד גיל קראוס מציע שלא להתפתות למחירים נמוכים שכן האחריות לביצוע שירות מיטבי עבורך ועבורך משפחתך היא גדולה ובמקרה שיתגלה, חלילה, כי עוה״ד אינה בקיאה מספיק בחוק ובפסיקות העדכניות ביותר, או חסרת ניסיון בשטח, את עלולה לשלם ביוקר.

   5# ראש אסטרטגי

   עו״ד בהליך גירושין נדרשת ליצירתיות רבה, שכן כל מערכת יחסים שמגיעה לסיומה יש בה מאפיינים אישיים שונים. להגיע למקום הטוב ביותר ללקוחה ויחד עם זאת לשמור על המשפחה ועל הילדים, לכך נדרשת תוכנית אסטרטגית. עו״ד עם ראש אסטרטגי טוב, תתכנן ותבחר בדרך שתשמור על החוויות שעוברים הילדים שלך בתהליך, ותראה את טובתם בכל מהלך.

   5# המלצות רבות ומוניטין

   עו״ד שליוותה מקרים רבים ודומים בעבר, תוכל להתמודד בצורה הטובה ביותר בניהול התהליך שלך. הלקוחות שממליצים עליה יוכלו לשפוך אור על המוניטין שנצבר לה. פעמים רבות יש המלצות באתר המקצועי של עוה״ד, אל תוותרי על לקרוא אותן. וודאי שמדובר בלקוחות אמיתיים שמדברים על השירות שקיבלו באופן אובייקטיבי.

   6# זמינות

   עם המוניטין וההמלצות, מגיעים עומסים שמבורכים לפרנסה של עוה״ד, אך לא בהכרח ייטיבו איתך. חשוב לברר שהעומס והכמות של התיקים מטופלת באופן מווסת, שמשאיר לה זמינות עבורך. חשוב לוודא שהיא מבינה את מורכבות התקופה עבורך, ושיש ביכולתה לתת מענים לך באופן מלא.

   לסיכום, הדבר הכי חשוב הוא לעבור את התהליך של הגירושין עם עו״ד שאת יודעת שתדאג לשירות מא׳ ועד ת׳. עו״ד שאת בוטחת בה אחרי ששאלת את השאלות החשובות לך ועשית השוואות על מנת לגלות מה התקציב שלך מאפשר לך, ומה הצרכים שלך. אין כמו ליווי טוב לאורך התהליך הרגיש, אבל כמו כל החלטה טובה, כדאי לעשות כמה בדיקות לפני שמתחילות. דרך צלחה!

   *התוכן המופיע באתר Seo-Doctor אינו תחליף לייעוץ משפטי, חוות דעת משפטית או עצה והכוונה משפטית. העושה שימוש באתר, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו האישית.

   לייעוץ ראשוני חייג 077-9974772 (זמינות 24 שעות)
   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

    מידע חשוב נוסף